איתור ניצולי שואה

לנוכח העובדה המצערת שמספרם של ניצולי שואה החיים עמנו הולך ופוחת, שמנו לנו למטרה לסייע להם בניסיון, כמעט אחרון, לאתר קרובים שייתכן ולא הצליחו לאתרם עד כה, ושהנם חיים במקומות שונים בעולם.

פרס יד ושם

תיכון כצנלסון זכה בפרס יד ושם על יוזמה הפקה והפעלה של הפרויקט לאיתור ניצולי השואה דרך האינטרנט.
פרויקט זה מתקיים משנת 2005 , כאשר כל שנה משתתפות כתה או שתיים, במסגרת לימודי האנגלית.  
בפרויקט זה , נפגשים זוג תלמידים עם ניצול שואה ומתעדים את סיפורו בלווי תמונות ועדויות המצויות בידו. בנוסף, מחפשים מידע  על מקום הולדתו. אם הניצול נולד בעיירה קטנה, זוהי משימה לא קלה. לאחר תירגום כל החומר לאנגלית, יוצרים לניצול בלוג שבאמצעותו אפשר יהיה ליצור עמו קשר.   בחלקו השני של הפרויקט, התלמידים מנסים לאתר  עבור הניצול קרובי משפחה אבודים, חברים ומכרים מילדותו בכל רחבי העולם.
עד כה, במהלך השנים "נימצאו"  מספר מכרים לניצולים שונים. זהו השג אדיר.

Locating Holocaust Survivors through the Internet

Blog Lists

The RelatioNet Project –Katzenelson High School Kfar Saba Isreal

There are about 300,000 Holocaust survivors worldwide, 192,000 in Israel. Now, there is a window of opportunity to locate lost relatives of Holocaust survivors using Internet technologies with the help of students who have the accessibility to computers.

The project lasts two years. During the first year students are given basic details about the survivors. They post the information on a blog they create. Students learn about the survivor's home town from a geographical and historical point of view. Next, they create a questionnaire and interview the survivor, translate it into English and post the information onto the blog. They also add maps, photographs documents etc. Since the project is done in pairs, each student is required to write a personal reflection on the process concerning his personal benefits and contribution to society.

In the second year, the students try to locate the survivor's relatives in Israel and around the world. This is the seventh year the project is part of the highest proficiency English level. We were successful to locate four childhood friends and relatives in Israel, Canada and The U.S.A.

The school's website provides various aspects to help students: instructions how to build a blog and links to sites to help students in their research. This site exposes students to a variety of tools required to help them locate survivors (forums – where they communicate with English, history and geography teachers and peers, links to other databases such as Yad Vashem, Jewish Genealogy , Sites in countries around the world etc.)

Benefits

Benefits for the community

  1. a) The personal connection between senior citizens and young students. b) Hopefully, locating lost relatives
  2. c) Immortalization of the Holocaust

The students' gain is considerable.

Social Benefits:

  • They meet people who have experienced the ordeals of the Holocaust first-hand.
  • They learn how to interview and acquire the skills needed.
  • They learn different ways of communication through the net – forums in various countries, posting questions, searching techniques
  • They acquire skills needed for co- work with peers.

Language Practice

  • They practice writing in English.
  • They practice lecturing in English since they are tested orally on the project
  • They learn how to present an academic assignment.
  • They acquire skills of summarizing information.

Pedagogical Benefits

  • They study about WWII
  • They are requested to transfer knowledge acquired in history and

Geography to the project

  •  They acquire skills of searching the Internet for specific information.
  • They acquire technical skills of using the computer.

We are honored to declare that this project was awarded by Yad Vashem and by Beit Lohamei Hagetaot (in memorial of the Ghetto Rebellion).

רשימת ניצולי שואה, חוקרים וכתובות הבלוגים במיזם RelatioNet  

יד ושם" - חיפוש במאגר המרכזי של שמות קרבנות השואה"

שם הניצול

survivor's name

שמות החוקרים
investigators

כתובת הבלוג
address blog

Gold Agnes Polak

Amit Bergman, Naama Dunowicz

http://pogo43buhu.blogspot.com

Wolf Zeev Beker

Tabetznik Inbar, Ana Wershevski

http://wallf24po.blogspot.com

Zika Yaakov Biniamini

Einav Rinsky, Yael Zabow, Dana Kaplan

http://www.RNZIBI30lopo.blogspot.com

Wersteen Blenker Ester

Asia Binos, Rivka Yeshayahoo

http://vaes30vapo.blogspot.com

Bernard Dov Berman

Nitzan Brayer, Shahaf Papo

http://BrBe20popo.blogspot.com

Michael Cyrkelewicz

Nir Weiss, Eran Ara

http://micy37lupo.blogspot.com

Marialona Freidmann

Anna Rozin, Nicde Behar

http://frma38buhu.blogspot.com

Burbele Friedman

Guy Yarkoni, Fares

http://frbu33szhu.blogspot.com

Tamara Gerbbi Mimon

Tomer Dembinsky, Chen Hareli

http://MITA35TRLI.blogspot.com

Juditta Grosswirth

Ori Leybovich

http://grju38veit.blogspot.com

Gunda Chaya Gertzman

Aviv Dotan, Shiran Massarano

http://Gech32nose.blogspot.com

David Hartmann

Michael Dashho

http://hada38buhu.blogspot.com

Shmuel  Langzam  Estlein

Ettie Abraham

http://relationetshla25lapo.blogspot.co.il

Rivka Mangold Genuth Fisher

Adi Hofman, Assaf Hinden

http://relationetassafadi.blogspot.com

Hela  Muller

Orel Avnaiem, Orit Maya, Pazit Rozenberg

http://muhe22posl.blogspot.com

Gzegoz Schwartz Nir Zehava

Aviad Gal, Dana Sitry, Yasmin Cohen-Tarica

http://sazo37mipo.blogspot.com

Erno Nyull

Shani Adelson, Shahaf Kimhi

http://ernonyull.blogspot.com

Ania Oshlak

Nadav Shefer, Hadar Kuzi

http://relatioNetosan39vapo.com

Moshe Ost

Michal Ben Harush, Oren Shaya

http://moos26lapo.blogspot.com

Sofia Uzanski

Roman Rabinovitch, Alex Forner

http://ozso19bipo.blogspot.com

Elisheva polak

Chen Assido, Avigail Mussafi

http://poli22amho.blogspot.com

Peretz Ytzhak Raeiss

Lital Raeiss

http://rape18sapo.blogspot.com

Ariane Koch - Tamar Ramati

Amir Guy, Rea Salter

http://Koar35buhu.blogspot.com

David Sandler

Rona Richman, Reut Sandler

http://sada22chpo.blogspot.com

Otto Yitzhak Shadmon

Tamar Sayag, Ben Cohen

http://otse31guhu.blogspot.com

Rahal Shimer

Shimer Ran

http://relationetshra28ugpo.blogspot.com

Rute Snicer

David Hauzer, Almog

http://bosn35aupo.blogspot.com

Arie Shpiler

Shir-Lee Gross, Maayan Aks

http://shar33chpo.blogspot.com

Sheina Fridland Shusterman

Ben Shusterman

http://frsh30vili.blogspot.com

Spilberger Oliver

Nadav Zohar

http://spol25lucz.blogspot.com

Frederyk Steinkeler

Yair Stoch, Adam Steinberg, Eran Shoshan

http://steinkeler.blogspot.com

Szamosi Szuszanna Tamar Broyer

Karyn Peretz, Iris Hod

http://szta32buhu.blogspot.com

Vinik Sonya

Ori Geuli, Lior Yadin, Sagie Kerman

http://viso41ru.blogspot.com

Jeannette Wagsserbs

Ofir Fishkin, Ran Lurya

http://Waje30brbe.blogspot.com

Paula Wiener

Barak Nissan, Yaron Kurz

http://wipa12japo.blogspot.com

Yablonski Avraham

Amir Gurvitch, Omri markovitch, Omry Kolet

http://yaav33zapo.blogspot.com

רשימת ניצולי שואה, חוקרים וכתובות הבלוגים במיזם RelatioNet 

יד ושם" - חיפוש במאגר המרכזי של שמות קרבנות השואה" 


שם הניצול
survivor's name


שמות החוקרים

investigators

כתובת הבלוג
address blog

ראובון מרטון

נמרוד אנג'ל - איתמר בן טוב

Ruben Marton

טולה מוסקל

אופיר פינקוויס - ריטה קרייגמן

Tola Moskal Kopito

יצחק אליאב

אור רייבי - עדי קנטי

Yitzhak Eliav Nignivistki

תמר (רמתי) בן אור

אלה משה - ליה בלומנקרנף - אלכס פבליוצינינסקי

Tamar Ariane Ben-Or Koch

בן ציון ברוקר

אלינור עקיבא - שרון ברוקר - דניאלה רודריגס

Ben Zion Brucker

טלדה פנסי

אלעד עוזרי - נועם ציון  

Tilda Finci        

משה ( פרלמן ) פורת

אמיר פורת - ינון מרום

Moshe  Perelman  Porat

לובה צ'ומוט

אנדריי - עדי מנסור

Luba Chomut

חווה (ברקוביץ) קליש)

בן ווקנין - ליאל אברמס

Eva Kalish

אליעזר אדמון

גיל אמיתי - יואב פינארו

Leon Czarwouka Admon

יהודית סור פרידמן

דור בוסי - אלון אשכנזי

Yehudit Sor Freedman 

אלכסנדרה מנדלוביץ-שק

דינה דולניקוב - טלי אסף

Alexander Mendelovivich Shaked

שרה (קנטור) שפיר)

טל אברוצקי - רותם דוידוביץ

Sara (Kantor) Shafir

חנה (בורקיס) גולדל)

יעקב אביטבול - תום קיבוצני

Hanna (Burkis) Goldel

דבורה (אייכר) וולפסון)

ליטל ריכמן - דנה רסקין

Dvora (wiera) Wolfson

תרצה פוטר

מור גרינגרטן - דניאל וייכמן

tirza jawetz puter

ורה קננגיסר

מור חני - דנית נוראני

Vera Kanengisser

אורנה (וינטר) שני)

מור עמית - נועה דביר

Erna Vinter

אסתר ארנה

מריה גורחוב - שני תמרי

Esther Arna Benvenisti

אלכס (גולדשטיין) גונדה)

מתן גיאת - דניאלה איטח

Alex (Goldstein) Gunda

אידה לוין

נוי מאירי - בן חפר

Eida Levin

טטיינה (זיגלר) וקסמן)

קורין בן יעקב

Tatiana Zigler Waksman

מרים (ביגר) אויפרט)

רועי דיין - רותם שמוש

Miryam (Mania Berger) Euphrat

מרים (פרנבך) ברודמן)

רעות רז - נועה הרשקוביץ

Miryam (Fernbach) Bruderman

פרץ וינריך

תום זהרין - דויד קסיאנסקי

Wienreich Perez

רשימת ניצולי שואה, חוקרים וכתובות הבלוגים במיזם RelatioNet 

יד ושם" - חיפוש במאגר המרכזי של שמות קרבנות השואה"  

 

שם הניצול
survivor's name

שמות החוקרים
investigators

כתובת הבלוג
address blog

פז שלמה

דורון שגב - אוריה לוי

Georgio Goldenberg Pas Shlomo

 ברבלטה אהרון

דנה גרבויס - יפעת מטיאס

Barbalata Aharon ​

קמפינסקי שמשון

דני שלסמן - אורי ויסמן

Moravchik Kampinski Goldstein-Bershevski

בת שבע כהן

זיו - יוני

Bat Sheva Nagrin ​

שלמה הנגבי

טל - איילה

Shlomo Hanegbi Praport

 בראון לידיה

ליאור גלזר - הדר שויגר

Braun - Abramson Lydia

יצחק בר לב

מאיה - ירדן

Bar-Lev  Izhach

גולדבלום רנה

מור ששון - תמר מלאכי

     Goldbloom Rina​ 

פדר חיים

מיה שדה - טל רפאל

Feder Haim

קופלר מרים

נופר שמסיאן - רותם חיימוביץ

Miriam Gotdinner Kompler

דוד כץ

נעמה - תמיר

David Katz

אברהם סנש

סי - עדי

Alfred (Avraham) szenes

שולה מולנר

עדי ענבר - שרון ספורטס

   Molner Inbar Agota Shula​ 

גילינסקי אידה

עופר בר - אוריה רפאלי

Ida Gilisky

 ישראל גרוס

עמרי - שחר

Israel Gross

בינדר ברוניה

עמרי יפרח - נעם בוטל

Brunia Rodman Binder ​

שלמה אשר

רועי - אביב

Shlomo Ascher ​

איצקוביץ יעקב

רן אברהם - הדר רומשקנו

Itskovich Yaakov

 יצחק אליאב

שגיא - גל

Izhak Eliav

 אסתר זיטמן

שי - רביד

Esther Zietman Lempel ​

כהן איילה

שי שניידר - אחיה אלסטר

Ayala Eidelman Cohen

זימרה רביצקי

תמר - אשכר

Zimra Ravizki

 שמואל צוק         

אוסנת - אנה

Shmuel Zuck

פנחס אליס

אופק - נאור

Pinchas Elez Lustman

פוקס פרידה

אורי בן דור - כליל קמחי

   Frida Focks

שפירא ישראל

אורי שפירא - לידן אהרון

   Alexander  Israel Shapira

גניה אשר

אושרי - יקיר

Genia Asher

גיסקה אסתר

אתי אברהם

Esther Giske Chapelski

 ישראל גליק ז"ל

גל פרנק

Israel Alfred Glück ​

 

 

 

 

רשימת ניצולי שואה, חוקרים וכתובות הבלוגים במיזם RelatioNet 

יד ושם" - חיפוש במאגר המרכזי של שמות קרבנות השואה 

שם הניצול
survivor's name

שמות החוקרים
investigators

כתובת הבלוג
address blog

אסתר מור

אור כץ - רון ויסנברג

Esther Balzam Mor

דב פלד

בר זיו - יותם שטיינברג

Dov Peled

מירנה יוסף

טל אלטמן - יוליה ברקוב

Yosef Marina Baruch

שפיק ברנרד

טל ארי - בר מלינגר

SZPIC BERNARD

חנה יעקובי

טל חודי - אלירן כחלון

Hannah Spigel Ya'akoby

חיים אהרון

יובל פרומן - דן גרינגרטן

Haim Aharon

פאר יוכבד

יונתן גוטמן - מעיין בירץ

Yocheved Gershowits  Golobok

פנחס אליז

נדב שפירא - דור ברם

Pinchas Elez

אלה פרץ

נועם ג'אנלה - ברית בן אמיתי

Ella Peretz

אהרון גרינשטיין

נועם קופילב - דנה אינשטיין

Aron Greenstein

דב בריר

נטע חלפון - שקד ברק

Bryir Dov

נח קליגר

ניצן ארז

Noah Kliger

 דייב צ'ייכנר

ספיר ירון - ליהי וקנין

Dov Zeichner

מרים אביבי

רז דנאי - יובל רחלי

Miriam Avivi

סשה מייזליק

שחר נוף אגם - סהר שוורצברג

Sasha Meizlick

טובה גרוס

שירה גושפנץ - אדר ליברמן

TOVA GROSS

פלג סופיה

תמר בר ניר - שחר דודי

Sophia Sarah Rozenzweig Krujevsky Peleg

רשימת ניצולי שואה, חוקרים וכתובות הבלוגים במיזם RelatioNet  

יד ושם" - חיפוש במאגר המרכזי של שמות קרבנות השואה"

 

שם הניצול
survivor's name

שמות החוקרים
investigators

כתובת הבלוג
address blog

פלורי אשר              

הילה קום  שחר שפרינגר   

Flori Asher Tal

ג'ני שטיינר

דפנה כץ - עדי נומברג  

Jeny Yafa Steiner Orbah

אינה רנרט

טלי יודובין - מעין רוזן    

Inna Renert  Rechavi

שלמה רובשיץ

לין צוקרמן - תמר וולנשטיין    

Shlomo Robszyc

רבקה רובשיץ

מאיה רוזנברג - אלון ברונשטיין

Regina Almersky Revka Rovshitz

הינדה ברייר

דנה טל - שיר רוזנצוויג

Hinda Grinblat Ella Bryir

אריה וורצברג

ניצן כץ - קרן ניסטור

Arie Wvirzberg

יצחק פרוילינגר

 נדב וולפסון - גיא שרון

Yitzhak Froilinger

חנה חינקיס

טל שחף  - אייל טרוטנר

Klara Haya Loheit Hinkis

חווה פפיש

חן בנג'ו - עפרי מרומי

Eva Hava Stern Pepish

וולה וולנסקי

עדן דביר

Wala Wandgling-Wala Wollensky

רבקה בלומפלד

דורון בן ארי

Rivka Honig- Spiegel

מגדה גריגור

סיון בורינסקי - נועה מישל

Magda  Herskovic Grigor

תרצה פוטר

שקד ג'נה - שני יעקובוביץ

Teresa Yawic Puter

יעקב ג'רבי

לילך זיטניצקי - ניצן חדאד

Jacob Gerabi

משה פנדל

אייל סנפיר - להב פינארו

Misha Fendle Pendle

אריה לוין

סתו הראל

Levin Lewen  Avner

רשימת ניצולי שואה, חוקרים וכתובות הבלוגים במיזם RelatioNet  

יד ושם" - חיפוש במאגר המרכזי של שמות קרבנות השואה"

 

שם הניצול
survivor's name

מדינת הניצול


שמות החוקרים

investigators

כתובת הבלוג
address blog

מירה ברק

פולין

יובל בקנשטיין , ליאור עזרא


http://mili44mafr.blogspot.co.il

 

שושנה איתן

הונגריה

יובל כהנא, יובל יחיא


http://shola31buhu.blogspot.co.il

 

תמי בן אור

הונגריה

אבישג גוטליב, אריאל דגן

 

http://arko35buhu.blogspot.co.il

 

אהרון זיידנברג

פולין

עמר פולק, רותם יפרח

 

http://ahse43wapo.blogspot.co.il

                                                    

שמואל כספי

רומניה

יונתן רוסק, גיא חנין


http://shla30iaro.blogspot.co.il/

 

ורוניקה פליק

יוגוסלביה

רעות ברקוביץ, שירז כחלון

http://vesa30noyu.blogspot.co.il 

רות ברקלי

גרמניה

אור סעדה, עדי מסלטי

 

http://gedo26pege.blogspot.co.il

 

יוספה מאירוביץ

בלגיה

מאירוביץ עידו

 

http://jova37brbe.blogspot.co.il

 

מלכה אסולין

יון

שחף קירשנבאום, אביה שדה

 

http://relationetsush42thgr.blogspot.co.il

 

חניתה רודני

גרמניה

אורי פיין, נגה אלון

 

http://anlo29bege.blogspot.co.il

 

צבי שפר

הונגריה

שירה בועז, זיו ויינר

 

http://pasc31mihu.blogspot.co.il

 

אסבט פוגל ז"ל

פולין

יאיר פוגל, רז פולק

 

http://asfa25vipo.blogspot.co.il

 

חיה בן יוסף

רומניה

גל עשבי, ניר דניאל

 

http://hakr39saro.blogspot.co.il

 

הניה מרכוס

פולין

מור זגורי, תומר בן עזרא

 

http://habu32lopo.blogspot.co.il

 

הרמן גולדשטיין

רומניה

נועם בן עמי

 

http://hego20iaro.blogspot.co.il

 

אדית שניידמן

צרפת

עמית בנדיאל

 

http://edsa39pafr.blogspot.co.il

 

תרצה פוטר

פולין

שיר בירן, הדר פורת

 

http://teya34wapo.blogspot.co.il

 

 

 

רשימת ניצולי שואה, חוקרים וכתובות הבלוגים במיזם RelatioNet

Survivor Project – 2017

Group Members

Blog Code

Survivors Name

Country

Yuval Schwartz

Shani Trutner

RelatioNet GI TU 26 MI RO

Gitl Baruch

Romania

Tal Ben Artzi

Adi Pesquin

RelatioNet RO NO 24 BO RO

Rosa Liba

Romania

Shahar Pridor

Lior Alkoser

RelatioNet DE RA 37 ZA PO

Deborah Shraiber Raiman

Poland

Liron Golan

RelatioNet No We 44 BE UK

Nosia Weiss

Ukrain

Lior Hagay

Sapir Erlich

RelatioNet DI KR 41 TR LI

Dina Baron

Libya

Omri Videvski

Masha Goldgamer

RelatioNet ES AD 33 SO PO

Esther Adler

Poland

Neta Tochterman

Ido Bar

RelatioNet YI TO 23 ST PO

Yitzhak

Tochterman

Poland

Inbal Uziel

Nadav Ziv

RelatioNet SI GR 43 SA AU

Silvia Green

Auzbekistan

Meytar Lev

Nir Frost

Relationet PE WE 40 BU RO

Penesta Weber

Romania

Barak Brichta

Yotam Shekrel

RelatioNet AR BR 36 MA SL

Avraham Brichta

Slovakia

Gal Menachem

Liel Flaksman

RelatioNet GY BL 28 CS HU

Margalit Sharon

Hungary

Libi Merhavka

Eviyatar Shmool

RelatioNet MO ST 32 PL RO

Moshe Stern

Romania

Omer Shalev

Omri Nir

RelatioNet HA ME 32 WA PO

Hanna Avrotzki

Poland

Gilat Ioffe

Uri Gabay

RelatioNet DA AR 37 TR LI

David Arviv

Libya

Maya Azoulay

Shahar Kaufman

RelatioNet SH SH 31 SA RO

Shyndi Shweemer

Romania

Eran Shachar

Ziv Lederer

RelatioNet JO SH 26 MY PO

Joseph Shivek

Poland

Ido Caspi

Roni Mor

RelatioNet RU EN 34 ZA SE

Ruthy Kalman

Serbia

רשימת ניצולי שואה, חוקרים וכתובות הבלוגים במיזם RelatioNet יד ושם" - חיפוש במאגר המרכזי של שמות קרבנות השואה"


  Survivor Project – 2018

 

Country

Blog Link

Survivor’s Name

Group members

Greece

http://bit.ly/2oKtXKK

Yehuda Saporta

 

Tamar Karniel

Guy Shick

Byelorus

http://bit.ly/31gmz7l

 Elka- Ella

Perez  Katz

 

 

Shani Erez

Hilla Feffer

Greece

http://bit.ly/2MEQyR4

Hanna Hamburger

Mizrahi

 

 Roy Meir

Shai Kaminka

Eviatar Nahon

 

Poland

http://bit.ly/2OK9sIK

Ilana [Meltzik] Nahshoni

 

Ilay Eldar

Noam Meoded

 

 

Slovakia

http://bit.ly/2Mzr736

AVIVA PAZ (origin name- Goldberg)

 

Tamar Lavie

Gil Koren

France

http://bit.ly/31lrsw0

Michelin Mich (Mimi) Mises

 

Saar London

Tal Roup

 

Transnistria-Ukraine

http://bit.ly/2nMHKQL

Braunstein Ida

 

Romy Sabbah

Noa Zwickel

 

Tunisa

Iraq

 

http://bit.ly/2QApq8Q

 

Rina Levy nee 

 

Salmon Levy

 

 

Roy Travis

 

Aviv Hoshen

 

רשימת ניצולי שואה, חוקרים וכתובות הבלוגים במיזם RelatioNet יד ושם" - חיפוש במאגר המרכזי של שמות קרבנות השואה"


   Survivor Project – 2019



 

Country

Blog Link

Survivor’s Name

Group members

Poland

Link to the Blog

Tsvi Gon-Paz

Lihi Dayan

Mika Givol

Poland

Link to the Blog

Barbara Frischmann Holstein

Roy Graff

Yoav Kedem

Romania

Link to the Blog

Shpaner

Eva

Idan Shiller

Ben Tannenbaum

Hungary 

Link to the Blog

Suzi Ated

Almog Sharon

Daniel Verhman

Sasha Sabbah

 

Poland

Link to the blog

Ben Yitzhak

Menachem

Avigail Sankevich

Adi Belillius

Poland

Link to the blog

Rina Lapa Frid

Alon Cohen

Ohad Ben Elisha

Romania

 

Link to the Blog

                    Zipora Musicana Jacobson

        

Musi-Ja

Danielle Yahav

Arbel Rosenman

Yuval Ynon

Romania

Link to the Blog

Marchel Markowich

Amit Rosenblum

Yoav Snir 

      Italy

Link to the Blog

Shaul Ben Tora

Maya Kretchmer

Mia Frankel

Poland

Link to the Blog

Rose Peltz Chazan

Romi Yeden

Naama 

Rotem Batstein

Poland

Link to the Blog

Itzkhak Gur

Yoav Bushari

 

 

 

צוות שכבת י״ב

אורלי אשד

רכז שכבה

קרן אליהו

יועצת השכבה

נילי וייסבלט

מזכירת השכבה

שרון אגסי

חינוך י"ב1

נתן קביליס

חינוך י"ב2

מירלה אבלסון

חינוך י"ב3

ביאטריס וויס

חינוך י"ב4

אורלי אשד

חינוך י"ב5

ליאת ארנפלד

חינוך י"ב6

דן נומברג

חינוך י"ב7

מריאלה אלקין

חינוך י"ב8

רונקה ברקוביץ

תומכת ההוראה י"ב8

צוות שכבת י״א

עידו ברקאי

רכז שכבה

תומר מועלם

יועץ השכבה

אילנית לוקפור

מזכירת השכבה

רונית כץ

חינוך י"א1

עידו ברקאי

חינוך י"א2

רותם גל

חינוך י"א3

דורית קפלן

חינוך י"א4

יוסי נדל

חינוך י"א5

רויטל בן ברוך הדדי

חינוך י"א6

שירה יוגב גנוט

חינוך י"א7

ענבל ניידיץ

חינוך י"א8

נטלי גדעון שר

חינוך י"א9

אילנית כהן

תומכת הוראה י"א9

צוות שכבת י׳

רן שטיין

רכז שכבה

ארנה מרק

יועצת השכבה

אילנית עמרני

מזכירת השכבה

קמילה איסק אלעני

חינוך י1

פזית רוזנבלט

חינוך י2

מיה שילון

חינוך י3

אלמוג באום גרינברג

חינוך י4

רן שטיין

חינוך י5

רוני טוביאס גדעון

חינוך י6

אביב בן אליעזר

חינוך י7

יהודה דוד

חינוך י8

אינה קלברס

חינוך י9

לימור לוי

תומכת הוראה - י9

שרון שעיה מגידו

חינוך י10

ספיר רובין

סייעת י10

נועה (נירה) סרודי

סייעת י10

רכזי מקצוע

רויטל בן ברוך

אזרחות

בברלי חזן

אנגלית

ד"ר מאי פרלשטיין

ביוטכנולוגיה

אביבה סרי

ביולוגיה

מיכל יוספן

הסטוריה

ברק דמיציאן

חנ"ג

ד"ר עדי אהרון

כימיה

דבי זהבי

מד"ח

שמרת מן

מדעי המחשב/הנדסת תוכנה

רונית כץ

מוזיקה

ניסים חדד

מתמטיקה 3 יח"ל

איתי יד שלום

מתמטיקה 4-5 יח"ל

הדס כהן

ספרות

רותם גל

עברית

שירה יוגב גנוט

עיצוב/אומנות

חיה צדקה

ערבית

ענת רוזנווסר

גאוגרפיה

בוריס באם

פיסיקה

ברק גונן

תאטרון

מירלה אבלסון

תנ"ך

יהודה דוד

תקשורת

מנהלה ותפקידים נוספים

רן שטיין

רכז ביטחון

ענבל ניידיץ

רכזת טיולים

לאה פס

רכזת התאמות ותלמידים דיפרנציאליים

צמרת פלטו

מנהלנית ראשית

אילנית עמרני

מזכירת שכבת י' ומזכירת משו"ב

נילי וייסבלט

מזכירת משו"ב ומזכירת שכבת י"ב

רינה ליבר

מזכירת בית הספר

אילנית לוקפור

מזכירת בית הספר ומזכירת שכבת י"א

אורלי קמינסקי

לבורנטית

גלי ברקוביץ

הנהלת חשבונות

שלומית אנגל

מנהלת מרכז העצמה

רונן ידעי

אב בית ראשי

שמואל רצאבי

אב בית

צוות ניהול

ד"ר טובי רוזנברג מלליס

מנהל בית הספר

יוסי נדל

סגן מנהל ורכז מערכת שעות ובגרויות

יהודה דוד

סגן מנהל ורכז חינוך חברתי

ד"ר עדי אהרון

אחראית יומן אירועים

רן שטיין

רכז שכבת י'

ארנה מרק

יועצת שכבת י'

עידו ברקאי

רכז שכבת י"א

תומר מועלם

יועץ שכבת י״א

אורלי אשד

רכזת שכבת י"ב

קרן אליהו

יועצת שכבת י"ב

פזית רוזנבלט

רכזת התנדבות

עינבל אריאלי

אחראית תקשוב

ריקי ברונז

פסיכולוגית בית הספר

עדי הררי אילון

פסיכולוגית בית הספר

מיכל הררי

פסיכולוגית בית הספר

מבנה התכנית

כל תלמיד מחוייב בשעות אישיות ובשעות קבוצתיות

שנתון שעות אישיות שעות קבוצתיות במסלול מצויינות
י׳
60
9
מעל 60 אישיות, מעל 9 קבוצתיות
י״א
30
26
60 אישיות, 26 קבוצתיות
י״ב
--
26
60 אישיות, 26 קבוצתי

ניצוץ החקר

צוות מוביל: דבי זהבי, מרכזת, ד"ר עדי אהרון, רותם גל.

מורים בצוות בשנת תשפ"ב : אידו רונן, אסיה, אליאורה פרידמן, רן שטיין, רוני טוביאס, ליהי גולדשמיד, ענת רוזנווסר.

הקורס "ניצוץ החקר" ייחודי בכיתות י' בתיכון כצנלסון ונוצר כמענה לצורך בלימוד מיומנויות של המאה ה- 21 כבסיס להצלחה בלימודים התיכוניים והלאה.

סקרנות מובילה לחקר: תלמידים מתנסים בחוויית הסקרנות ובמיומנויות חקר סביב נושא מרכז (כמו חינוך פיננסי, מנהיגות, מגדר, אנרגיה, הבדלים בין דוריים, איכות הסביבה ועוד) שנבחר על ידי המורה המנחה את הקורס.

הבנת תהליך החקר מתחיל בשאילת שאלה ועובר דרך חיפוש מקורות אקדמיים ובחינתם לפי קריטריונים מדעיים, היכרות עם שיטות מחקר איכותניים וכמותיים ועד להתנסות בכתיבה אקדמית שמתבססת על הנלמד בשיעורי עברית (כתיבה ממזגת). אנו מדגישים גם מיומנויות "רכות" כמו עבודה שיתופית, פיתוח יכולת תכנון ועמידה בלוח זמנים, יכולת לבחון תהליכים באמצעות רפלקציה, משוב עמיתים והצגת תוצרים (עמידה בפני קהל) שמיועדים לפתח את התלמידים כלומדים עצמאיים.

הקורס הוא בסיס לבחירה של מגמות לימוד בכיתה י"א כולל אפשרות לכתיבת עבודת גמר ברמה של 5 יח"ל.